Kapat

SnapChat’in Akıllı Gözlükleri Spectacles 149 Euro ile Satışa Sunuldu!

Anasayfa
Haber SnapChat’in Akıllı Gözlükleri Spectacles 149 Euro ile Satışa Sunuldu!

Geçtiğimiz yılın sonlarında Amerika Birleşik Devletleri‘de satışa sunulan SnapChat‘in in gözüne yakın görüş açısına sahip akıllı gözlüğü olan Spectacles, şimdi de Avrupa’da satışa sunuldu!

Sosyal medya devlerinden SnapChat‘in Spectacles adını verdiği ve insan gözü gibi 115 derecelik bir açı ile 10 saniyelik kısa videolar çekebilme kapasitesi olan akıllı gözlükler geçtiğimiz yılın Eylül ayında tanıtılmış olup, Kasım ayında ABD pazarında satışa sunulmuştu.

Amerika‘da olduğu gibi Avrupa satışı da spectacles.com adresi üzerinden ya da Snapbot‘lardan satın alınabilir. Snapbot‘lar Londra, Paris, Berlin, Barcelona ve Venedik şehirlerinde yer alacak. Spectacles‘in İngiltere satış fiyatı 129.99 pound iken, diğer ülkelerde ise 149,99 Euro’dan satışa çıkacak.

Spectacles nedir ? Nasıl Çalışır ?

Spectacles, video çekebilen akıllı bir güneş gözlüğüdür. Ayrıca çektiğiniz videoları anında SnapChat hesabınızda hikaye olarak paylaşabilmektedir. Bu paylaşamı Android işletim sistemine sahip cihazlarda Wi-Fi üzerinden transfer ederken, iOS işletim sistemine sahip cihazlarda ise hem BlueTooth hem de Wi-Fi üzerinden transfer etmektedir. Ayrıca telefon olmadan da video çekebiliyorsunuz. Daha sonrasında telefonunuz sayesinde önceden çekilen videoları paylaşabiliyorsunuz.

Mavi, Mercan ve Siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olan Spectacles ülkemizde ne zaman piyasalarda olacak merakla bekliyoruz.

BU HABER İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Snapchat, Ctrl Me Robotics ile Drone Yatırımına Başladı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir