Kapat

PUBG’nin Kadın Modelleri Olay Oldu!

Anasayfa
Oyun PUBG’nin Kadın Modelleri Olay Oldu!
PUBG'nin Kadın Modelleri Olay Oldu! 1

PUBG’nin test sunucularında birkaç saattir bir hareketlilik mevcut. Oyuncuların belirttiklerine göre oyunda bulunan kadın modelleri, test sunucularında güncellendi ve oyuncular bu değişikliği hoş karşılamadı. Detaylar haberimizde.

Uygulanan değişiklik sonrasında kadın modellerin cinsel alanları daha çok göze batıyordu. PUBG’ye ait olan görsellere bakarak, durumu kendiniz de anlayabilirsiniz.

İşin garip tarafı oyuncuların belirttiklerine göre bu detaylar yalnızca kadın modellerde gözüküyor. Oyundaki erkek modellerde bir değişiklik yaşanmadı. Twitter üzerinde hızlıca gündeme oturan bu konu PUBG ekibinin de gözünden kaçmadı ve ekipten açıklama gecikmedi.

PUBG'nin Kadın Modelleri Olay Oldu! 1

Ekibin yaptığı açıklamaya bakıldığında karakter modelin o bölgesi, oyunun çıkışını yaptığı zaman geliştirici ekibin dahil olmadı biri tarafından düzenlenmişti. Buna ek olarak karakter modeline ait dosyalar 2 yıldır değiştirilmemişti. Oyun geliştiricilerinin karakter modelinde bir değişiklik yapmamasına rağmen durumu düzelteceklerini açıkladılar. Bu durum bizler için de oldukça karışık, oyunda yapılan farklı değişiklikler de bu duruma yol açmış olabilir diye düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir