Kapat

WhatsApp’a yepyeni özellik güncelleme ile geliyor!

Anasayfa
Haber WhatsApp’a yepyeni özellik güncelleme ile geliyor!

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp‘a yepyeni bir özellik için güncelleme kapıda; kullanıcılar programı açmadan açılır pencere sayesinde mesajlara ulaşabilecek!

Facebook‘un bünyesine geçtikten sonra her geçen gün kullanıcılarına yeni ve farklı özellikler sunmaya devam eden WhatsApp, şimdilerdeyse programı açmadan istediğiniz kısma ulaşmanızı sağlayan açılır pencere üzerinde çalışmakta.

Örnek verecek olursak eğer WhatsApp‘ı açarak fotoğraf çekip arkadaşlarınızla paylaşmak yerine, doğrudan açılır pencere üzerinden fotoğraf çekme menüsüne gidebilme şansınız oluşuyor.

Bu sistem uygulamadaki kullanımları doğrudan etkiyecek gibi görülüyor. Çünkü deneme aşamasındaki bu yenilik ile kullanıcılar uygulamanın içindeki tüm kısayolları rahatlıkla kullanabilecek. Bu özellikler için ayrıca bir uygulama kullanımı gerekmeyecek.

Henüz Android üzerinde Beta testlerinin yapıldığı bu özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bu özelliğin iOS cihazlar için yapılıp / yapılmayacağı konusunda da henüz bilgi yok. Tüm bu gelişmelerden haberdar için biteknolog.com‘u takip edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir