Kapat

Honor Note 10 Ön Tasarımı Ortaya Çıktı!

Anasayfa
Mobil Honor Note 10 Ön Tasarımı Ortaya Çıktı!
Honor Note 10 Ön Tasarımı Ortaya Çıktı!

Kısa süre içerisinde arka tarafına ait bir fotoğrafın paylaşıldığı Honor Note 10, şimdi de ön tarafı gözüktü. Detaylar haberimizde.

Türkiye sektörüne yakın bir dönemde giriş yapmış olan Honor, bir kaç gün önce Honor 10 modelini de ülkemizde satışa çıkardı. Honor 10’dan daha büyük bir ekrana sahip olmasını beklediğimiz Honor Note 10 ile ilgili bilgiler gelmeyi sürdürüyor.

Honor Note 10 Ön Tasarımı Ortaya Çıktı!

Geçtiğimiz süreçte ortaya çıkan ve Note 10 modeline ait olduğu söylnene arka yüz görsellerinden sonra şimdi de cihazın ön tarafını gösteren bir görsel sızdırıldı. Ortaya çıkan fotoğrafa göre cihazın ön tarafında herhangi bir çentik olmayacak. Son derece ince bir çerçevesi bulunan Honor Note 10’un ön tarafında fiziksel bir tuş da yok.

Buna ek olarak yine ön yüze ait olduğu söylenen bir fotoğraf daha yayınlandı. İkinci fotoğrafta yakın bir çekim görüyoruz. Neredeyse yan çerçeve bulunmayan telefonda, üst ve alt çerçevelerin de minimum seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

Honor Note 10 Ön Tasarımı Ortaya Çıktı!

Cihazın ortaya çıkan özelliklerine bakılacak olursa; Samsung tarafından üretilen 6.9 inç boyutundaki Super AMOLED ekrana sahip olan cihazın çözünürlüğünün 2K olması bekleniyor. Huawei’nin kendi üretimi olan Kirin 970 işlemcisi üzerine kurulacak olan cihazda, 6 GB RAM, 128 GB hafıza ve 6.000 mAh batarya bulunacak. Bakalım, Honor Note 10 modeli hakkında çıkan görsellere yakın bir tasarım görebilecek miyiz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir