Kapat

Xiaomi’den Yeni Uygun Fiyatlı Akıllı Saat

Anasayfa
Haber Xiaomi’den Yeni Uygun Fiyatlı Akıllı Saat
Xiaomi’den Yeni Uygun Fiyatlı Akıllı Saat

Mijia Quartz Watch adıyla pazara sunulacak olan akıllı saat, fiyatı ile dikkat çekecek, diyebiliriz. Uygun fiyatlı akıllı saat arayışında olanlar Xiaomi’nin yeni ürününe göz atmayı ihmal etmesinler.

Son dönemin en gözde akıllı telefon üreticilerinden biri olmayı başaran Xiaomi, Mijia markası adı altında geliştirdiği akıllı saat modelini tanıttı. Klasik tasarımı seven insanlar için özellikle hazırlanan akıllı saat, yakın bir gelecekte piyasadaki yerini alacak.

Ürün gamı konusunda en geniş firmalardan olan Xiaomi, kol saatlerinden, elektrikli bisikletlere kadar birçok ürünü piyasaya çıkarıyor. Mijia alt markasının ürünü olarak çıkacak cihaz, klasik saat tasarımlarını sevenlerin gönlünü çalacak gibi duruyor.

Xiaomi’den Yeni Uygun Fiyatlı Akıllı Saat

Üç ayrı rengi bulunan saat, basit ve sade tasarımı ile öne çıkıyor. 30 metreye kadar su geçirmeyen saat, gücünü CR2430 koduna sahip olan pilden alıyor. Akıllı telefonlarla Bluetooth 4.0 üzerinden bağlantı kuran cihaz sahip olduğu ikinci kadranı ile kişinin attığı adımları gösteriyor ve telefon bildirimlerini kullanıcıya iletiyor.

Quartz Watch’ın öne çıkan en büyük özelliği ise fiyat etiketi oldu. 17 Temmuz’da Çin’de satışa sunulacak olan ürün, yalnızca 52 dolar fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine açılacak. İthalatçı firmalar tarafından ülkemize de kısa sürede gelecek olan cihaz şimdiden dikkatleri üzerine çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir