Kapat

Surface Phone Seneye Kalacak!

Anasayfa
Haber Surface Phone Seneye Kalacak!
Surface Phone Seneye Kalacak!

Microsoft’un katlanabilir ekrana sahip olacağı Surface Phone modeli, 2019 senesinin sonlarında satışa çıkabilir. İşte Surface Phone ile ilgili tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.

Bildiğiniz gibi Microsoft bir süre önce Surface Go adındaki yeni tabletinin tanıtımını gerçekleştirmişti. Sonrasında ortaya çıkan raporlarda üç yeni Surface modelinin çalışmalarının daha olduğu belgelerle kanıtlanmıştı. Andromeda kod adına sahip olan modellerden birinin Surface Phone modeli olması bekleniyor.

Surface Phone 2019’a Kaldı!

Microsoft, uzun süre sektöründe kalmaya çalıştığı akıllı telefon piyasasından çıkma kararı vermişti. Bu karardan sonra Windows 10 Mobile de rafa kaldırılmış ve kullanım oranı %0’a kadar inmişti.

Surface Phone Seneye Kalacak!

Şimdiyse Microsoft’un akıllı telefon sektörüne dönüş yapacağı iddia ediliyor. Microsoft bu sefer bir dönüş yapmayı düşünmüyor. Firma katlanabilir ekrana sahip olacak Surface Phone ile fark yaratarak dönüş yapmaya çalışacak. Daha önceden Microsoft’un bahsi geçen cihazı 2018’in sonlarında tanıtacağı söyleniyordu fakat raporlara göre Andromeda projesi 2019’un sonuna ertelendi gibi duruyor.

Raporda projenin tamamen rafa kalkmadığı söyleniyor. Ancak proje yaklaşık bir sene ertelendi. Bu süreçte LG ve Samsung’un üzerinde çalışmalar yaptıkları katlanabilir ekranlı modelleri satışa çıkarsa, Microsoft yine geç kalmış olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir