Kapat

Samsung Galaxy S10 Kameraları ile Öne Çıkacak!

Anasayfa
Haber Samsung Galaxy S10 Kameraları ile Öne Çıkacak!
Samsung Galaxy S10 Kameraları ile Öne Çıkacak!

Samsung’un yeni üst segment modelleri olacak olan Galaxy S10 modelleri, kamera konusunda fark yaratacaklar. Elimize cihazın ön kamerasıyla ilgili dikkat çekici bilgiler geçti.

Önceden alınan bilgilerle Samsung Galaxy S10 modelinin, 2019’un ilk aylarında üç farklı modelle karşımıza çıkacağını düşünüyoruz. Beyond 0, 1 ve 2 olarak geçen modeller sektörü kameraları ile canladıracak! Beyond 0’ın arkasında çift kamera, Beyond 1 ve 2’nin arkasında ise P20 Pro modelinde gördüğümüz gibi üç kamera bulunacağı tahmin ediliyor.

Samsung’un Galaxy S10 Pro olarak adlandıracağı modelin ön tarafında da çift kamera bulunacak. Bunlardan biri 8 biri 16 megapiksel olacak. Bu kamera donanımı ile bokeh efektli fotoğraf çekimi yapacağı söylenen cihaz, toplamda sahip olduğu beş kamera ile sektörün sınırlarını zorlayacak.

Samsung Galaxy S10 Kameraları ile Öne Çıkacak!

Samsung Galaxy S10 Teknik Özellikler

The Bell tarafından paylaşılan bilgilere göre Beyond 0 modelinde 5.8 inç Super AMOLED ekran kullanılacak. Parmak izi sensörünü yan tarafta yer alan güç butonunda bulunması beklenen cihaz, nispeten uygun fiyat etiketiyle ön plana çıkacak. Beyond 1 kod adına sahip olan model 6,2 inç boyutunda kavisli Super AMOLED ekran ile karşımıza çıkacak. Bu modelin önünde bir adet kamera bulunacak. Yeni serinin tepe modeli Beyond 2 yani Galaxy S10 Pro’da ise 6,44 inç boyutunda kavisli Super AMOLED ekran yer alacak. Beyond 1 ve 2 modellerin parmak izi sensörü ekranın içerisine gizlenecek. Beyond 2 modelinde 3D yüz tanıma özelliğinin de olması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir