Kapat

Samsung Akıllı Telefon Fiyatları da Zamlandı!

Anasayfa
Haber Samsung Akıllı Telefon Fiyatları da Zamlandı!
Samsung Akıllı Telefon Fiyatları da Zamlandı!

Apple’ın dolar kurunu güncellemesiyle oluşan fiyat artışını duymayan kalmamıştır. Euro ve dolar kurunun artışıyla tüm ürünlerinin fiyatlarını güncelleyen Apple’dan sonra Samsung da son model ürünlerine zam uyguladı.

Samsung Türkiye, ülkemizde 4.999 TL’den satışa sunulan Galaxy Note 8’in fiyatını 5.499 TL’ye, Galaxy S9 modelinin fiyatını 4.599 TL’den 4.899 TL’ye çıkarttı. Firmanın bu yıl en büyük başarı gösteren modeli olan Galaxy S9+ ise 5.199 TL’den 5.499 TL’ye yükseldi.

Ancak asıl merak edilen Galaxy Note 9’un nasıl bir fiyat etiketiyle ülkemizde satışa çıkacağı, bu konu hakkında kesin bir bilgi yok ancak cihazla ilgili ortaya çıkanları sizlere aktaralım.

Samsung Akıllı Telefon Fiyatları da Zamlandı!

Note 8’de 3.300 mAh batarya kullanan Samsung, yeni modelinde 4.000 mAh kapasiteli bir bataryaya yer verecek. 4.000 mAh kapasiteli batarya Note 9’a iki güne kadar bir kullanım ömrü sunacaktır. Ekran parlaklığı maksimum seviyedeyken cihazın 25 saat boyunca video oynatabileceği de söylenenler arasında yer alıyor.

Note 8’e göre çözünürlük değişmeyecek ancak cihazın ekranının renk açısından daha iyi olacağı söyleniyor. Exynos 9810 işlemcisinden gücünü alacak olan cihaz 6 veya 8 GB RAM’e sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir