Kapat

LG’den Yeni Akıllı Saatler

Anasayfa
Haber LG’den Yeni Akıllı Saatler
LG’den Yeni Akıllı Saatler

LG’nin bu sene birden çok üst segment modeli kullanıcılara sunmasından sonra, sıra giyilebilir akıllı cihazlara geldi. Paylaşılan raporlar, LG’nin bu sene iki adet akıllı saat çıkaracağını doğrular nitelikte.

LG tarafından geliştirilen Wear OS’ten güç alan akıllı saate ait belgelerin, FCC tarafından paylaşıldığı ve bu cihazların LM-W315 ve LM-W319 model numaralarına sahip olduğu açıklanmıştı.

LG’nin Yeni Saatleri LM-W315 ve LM-W319

Paylaşılan raporlara bakıldığında bu saatler bu ay tanıtılacak. Ortaya çıkarılan belgelerde cihazın Android veya Watch OS ile çalıştığı ile ilgili bir bilgi yer almıyor. Fakat, Watch OS kullanıldığı ekran görüntülerinden belli oluyor.

LG’den Yeni Akıllı Saatler

Wear OS ile akıllı saat özelliklerini kazanacak olan cihazların birinde mekanik kadran da bulunacak, böylece iki farklı kitleye de hitap edilmiş olacak. LG W315’in Qualcomm’un akıllı saatler için üretilen Snapdragon 2100 işlemcisinden faydalanması bekleniyor.

1.2 inç boyutundaki ekranı bulunan akıllı saat, 800 MB RAM ve 4 GB depolama alanı ile satışa sunulacak. 1,5 metre derinlikte 30 dakika çalışabilen cihazlar IP68 sertifikasına sahipler. Her iki modele de bakıldığında büyük benzerlikler görülüyor, özellikleri ve tasarımları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilmek için beklememiz gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir