Kapat

iPhone XS ve XS Plus Türkiye Fiyatları Sızdı

Anasayfa
Haber iPhone XS ve XS Plus Türkiye Fiyatları Sızdı
iPhone XS ve XS Plus Türkiye Fiyatları Sızdı

Paylaşılan görsellere göre iPhone XS ve XS Plus modellerinin Türkiye fiyatları açığa çıktı. İddiaya göre fiyatlar inanılmaz seviyelerde!

Tanıtımına iki gün gibi kısa bir süre kala Apple’ın yeni akıllı telefon modelleri arasında olmasını beklediğimiz iPhone XS ve iPhone XS Plus’ın fiyatlarının açıklandığı iddia ediliyor. Milliyet’in paylaştığı habere göre cihazların Türkiye fiyatları belli oldu.

Bir satıcı sisteminin arayüzünden çekilen fotoğraflara göre iPhone XS Türkiye fiyatları 10 bin liranın üstünde!

Yeni 2018 iPhone Modelleri Ne Kadar?

Paylaşılan görseller gerçeği yansıtıyorsa küçük ekrana sahip olacak iPhone XS modeli ülkemizde KDV dahil fiyatıyla 12 bin liradan satılacak. Cihazın KDV ve vergisiz fiyatı ise 10.169,5 TL olarak belirtilmiş.

iPhone XS ve XS Plus Türkiye Fiyatları Sızdı

iPhone XS Plus yani 6.5 inç ekranlı büyük model ise vergiler hariç 12.711 TL gibi bir fiyata sahip, cihazın vergilerle birlikte satış fiyatı 15 bin lira seviyesine çıkacaktır.

iPhone 9 veya iPhone XC olarak adlandırılması beklenen modelin satış fiyatı ise 10 bin lira olarak gösterilmiş. Bu kurla bile bu fiyatların gerçek olma ihtimali çok düşük görünüyor. Yeni iPhone fiyatlarının bu kadar yüksek olmayacağını düşünüyoruz ancak bütçeyi aşacakları kesin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir