Kapat

Instagram’ın Hem Minik Hem de Mimik Prensesi Ece Aydoğan!

Anasayfa
bi'Fenomen Instagram’ın Hem Minik Hem de Mimik Prensesi Ece Aydoğan!

bi’Teknolog olarak teknoloji dünyasındaki gelişmelerle boğmak istemiyoruz. İşte bu nedenle bi’Fenomen bölümümüzde sosyal medyanın fenomenlerini sizlerle buluşturacağız.

Veee ilk konuğumuz Instagram‘ın hem minik hem de mimik prensesi Ece Aydoğan! 2. yaş gününü kutlamasına sayılı günler kalan minik prensesimizin 334 bin takipçisi var. Bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor. Çünkü sizde bu yazımızdan sonra adeta Ece’nin tılsımına kapılıp takip etmeye başlayacaksınız.

Kimdir bu Ece Aydoğan dediğinizi duyar gibiyim. O zaman başlayalım; Zeynep ve Burak Aydoğan çiftinin biricik kızlarıdır.

Buluşma zamanı☺💕🎈 #AnnelerKonuşuyor

Zeynep Aydoğan (@zynpzeze)’in paylaştığı bir gönderi ()

İşte Ece‘nin annesi Zeynep Hanım‘ın Nasıl fenomen oldunuz?” sorusuna cevap olsun bu fotoğrafla. Çok beğenildi, çok paylaşıldı ve hızla büyüdük. 2016’nın başında 10K olduğumda çok şaşırmıştım.” sözleriyle paylaştığı ve Ece’nin durdurulmaz popülerliğinin başlangıç noktası bu fotoğraf olmuştu.

Ve yılın son #tbt si “Nasıl fenomen oldunuz?” sorusuna cevap olsun bu fotoğrafla. Çok beğenildi, çok paylaşıldı ve hızla büyüdük. 2016’nın başında 10K olduğumda çok şaşırmıştım. Ohaa koskoca ONBİN KİŞİİİİ😱Şimdi 240K’yım. Çok isterseniz ve emek verirseniz bence ulaşamayacağınız hiçbir şey yok✌Gerçi kızııımm bizim göbek adımız fenomen de neyse bu Snapchat konusu ahsjajssjs 😂✌✌Öperim hepinizi, bizimle olduğunuz için teşekkürler💋 ➕And let the last tbt of the year become an answer to the question of “How did you become famous”. This photo was liked a lot, shared a lot and we grew up very quickly. When i got 10k followers at the beginning of 2016, i was really surprised,like whaaatt??!! 10 thousand people!😱 now it is 240k. I think that if you want something really bad, then there is nothing that you cant achieve✌ i send kisses to you all, thank you for being with us💋

Zeynep Aydoğan (@zynpzeze)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu fotoğrafta da görüldüğü üzere küçük prensesimizin yüzündeki mimiklerin ne zaman başladığı de apaçık belli oluyor. Ki her geçen gün bu mimiklere yenisini ekleyerek tüm takipçilerini kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

İlk olarak Ece‘yi seçme amacıma gelirsek eğer, sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaktayım. Buna bağlı olarak da Ece ile ilgili paylaşımların en yakın takipçisi de benim. Hatta bunu yakın çevrem o kadar iyi biliyor ki bir gün telefonuma gelen mesaj “Gözün aydın Ece tam olarak yürümeye başlamış 🙂” şeklindeydi. Ben bu mesaja cevap bile yazmadan Zeynep Hanım‘ın profiline girmiştim. Veee karşımda paytak paytak giden bir prenses vardı.

Terli bir şekilde uyandığında titreyen melek artık yürümeye başlamıştı. Ve bu bir başlangıçtı, mesafe olarak uzak olsak da Zeynep Hanım sayesinde Ece’nin gelişimlerini hissedebilmek içinde bir o kadar yakındık.

Mimikleriyle binlerce insanı kendine aşık eden Ece‘nin en sevdiğim paylaşımlarından birini daha size göstermek istiyorum. Dikkat aşırı tatlılık içerebilir 🙂

Saçları toplayamıyoruz madem jöleleyelim😎😄 ➕ New hair style like Marlon Brando😎😄

Zeynep Aydoğan (@zynpzeze)’in paylaştığı bir gönderi ()

Şimdilerdeyse bıdı bıdı konuşmaya çalışan Ece’nin “Anniğemm” deyişini telefonuma zil sesi yapıp Annem’in aradığında çalmasını düşünmüştüm. Fakat Ece’nin o sesini kesip nasıl telefona bakabilirdim ki? İşte bu yüzden bunu yapamadım. Fakat Ece gibi “Anniğemm” diyerek valide sultana seslenmişliğim var. İşte bu yüzden sen çok yaşa Ece!

Anne-kız aşkı diye bir gerçek var😍😍

Zeynep Aydoğan (@zynpzeze)’in paylaştığı bir gönderi ()

Dansı, dondurmayı, pişiyi, zeytini kısacası yemeyi içmeyi, annesine poz vermeyi ve SnapChat’te köpek filtresini seven prensesimiz sadece “Anniğemm” demiyor tabiki!

Babalarcaaaaaa😄💓💓 @babavanga

Zeynep Aydoğan (@zynpzeze)’in paylaştığı bir gönderi ()

Zeynep ve Burak Aydoğan çifti hem Instagram hem de YouTube sayesinde çocuk gelişimi hakkında yapmış oldukları aktiviteleri, oyunlar ve öğretme yöntemleri hakkında da sürekli olarak paylaşımcılarına bilgi vermektedir. İşte bunları da gördüğüm için bu hesap benim için vazgeçilmez hale geliyor.

Çünkü daha yolun başında olan bir çift ve her geçen gün yeni bir şeyler öğrenen, öğrendiklerini günlük hayata geçiren bir çocuk var. Gelişimi devam ederken yaptıkları ve yapılması gerekenleri topluma aktarmayı kendine görev edinmiş bilinçli bir anne-babanın öğretici paylaşımlarıyla adeta eğlenirken öğreniyorsunuz. Bu nedenle Ece‘yi bizimle tanıştıran, toplumumuzda daha sağlam daha gelişmiş nesiller bırakmamız için anne ve baba adaylarını bilinçlendiren Zeynep ve Burak Aydoğan çiftine teşekkür ederim. Ayrıca Çekirdekli Sohbetler için Zeynep Hanım‘a ekstra teşekkür ederim.

İyi geceler😊✨💓💓

Zeynep Aydoğan (@zynpzeze)’in paylaştığı bir gönderi ()

HEE unutmadan son favori videosunu paylaşırken bol mimikli minik prensesimizi takip etmek için aşağıdaki sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz.

İnstagram‘dan takip etmek için burayı tıklayın.
Youtube‘dan abone olmak için burayı tıklayın.
Twitter‘dan takip etmek için burayı tıklayın.
Facebook‘dan takip etmek için de burayı tıklayın.

İlk olarak bi’Fenomen bölümümüzdeki yazımızdan umarım memnun kalmışınızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir