Kapat

Düşürerek Telefon Kırmaya Son Getiren Kılıf!

Anasayfa
Haber Düşürerek Telefon Kırmaya Son Getiren Kılıf!
Düşürerek Telefon Kırmaya Son Getiren Kılıf!Düşürerek Telefon Kırmaya Son Getiren Kılıf!

Akıllı telefonları darbelerden ve düşüşlerden koruması için tasarlanan bir çok kılıf piyasada bulunuyor. Tüm bu modellerin arasından sıyrılmayı başaran bir model var, ADcase! Detaylar haberimizde.

Kullanıcılar şık gözüken telefon istiyorlar. Durum böyle olunca üretici firmalar cihazlarda daha fazla cam kullanıyorlar. Cam son derece şık bir görüntü sunuyor olsa da düşme durumlarında rahatça kırılabiliyor. Bu yüzden koruyucu kılıflar büyük önem taşıyor. Burada konspet tasarımıyla karşımıza çıkan ADcase, gerçek anlamda daha önce görülenlere hiç mi hiç benzemiyor.

Aalen Üniversitesi’nde mühendislik okuyan Philip Frenzel’in tasarladığı ürün, dört yıllık bir sürecin sonrasında karşımıza çıkıyor. Görsellerden de görebileceğiniz gibi dört köşesinde yaylar bulunan kılıf, kimi sitelerde hava yastığı olarak anlatılıyor elbette telefonlar için olan bir hava yastığı. Telefonun düşüşe geçtiğini algılayan ADcase, çarpmadan hemen önce kol benzeri yayları açıyor ve bu sayede telefona zarar gelmesinin önüne geçebiliyor. Daha sonra elle geri sokulan kollar, çok yüksekten düşen cihazları bile kurtarabiliyor. Çift taraflı olduğu için düşüş yönü de fark etmeyen kılıf, çoğu iPhone modeli ile uyumlu olacak.

Tüm bu sunduklarına karşılık hafif ve ince olan ürün, ekstra bataryaya da sahip. Kablosuz olarak şarj olan bu batarya, kullanım süresine de katkı sağlıyor. Henüz konspet aşamasındaki ürün, yakın bir tarihte destek aramaya başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir