Kapat

Company of Heroes 2 Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz, Hemen Sahip Olun!

Anasayfa
Haber Company of Heroes 2 Kısa Bir Süreliğine Ücretsiz, Hemen Sahip Olun!

2017’nin son günleri yaşanırken Aralık ayı oyun sevenlerin ayı oldu adeta! Geçtiğimiz günlerde UbiSoft, oyun sevenlerin Assassin’s Creed IV: Black Flag oyununu 11 Aralık ile 18 Aralık 2017 tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde sahip olabileceğini duyurmuştu.

Daha bu haberin sevinci bitmeden bir haberde Humble Bundle tarafından geldi! Humble Bundle, Company of Heroes 2 isimli oyunun kısa bir süreliğine ücretsiz bir şekilde sahip olunabileceği açıklamasını yaptı.

Birçok oyun sevenin de bildiği gibi bu tür ücretsiz oyun kampanyalarının süre sınırıyla yapılmaktadır. Bundan dolayı bu oyunları tekrar oynamak istemeniz durumunda  “Satın Al” butonu ile karşı karşıyaya gelebilirsiniz. İşte bahsettiğimiz bu durum Company of Heroes 2 için geçerli bir olay değil.Çünkü bu oyunu kütüphanenize indirmeniz durumunda adeta ödemesini yapmışcasına sizin oluyor.

Company of Heroes 2’yi nasıl indirebilirim?

Company of Heroes 2’yi öncelikle tanıyacak olursak oyunun hikayesi, 2. Dünya Savaş’ı döneminde gerçek zamanlı bir strateji oyunu olarak geçmektedir. Bu oyuna ücretsiz sahip olmaksa çok kolay. Humble Bundle hesabı açarak, oyunun sayfasını açıyorsunuz Burada ücret adı altında geçen yerde “Free” yaşan butona tıklıyorsunuz. Oyun sepetiniz gelmiş oluyor. Ardından ise sepet butonuna tıklayarak “Get it for free” yazan butona tıklıyorsunuz. Buna bağlı olarak Humble Bundle’dan size bir mail geliyor. Bu mail de “Download Now” yazan butonu tıklayarak indiriyorsunuz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir