Kapat

Android Microsoft Edge Güncellendi!

Anasayfa
Haber Android Microsoft Edge Güncellendi!
Android Microsoft Edge Güncellendi!

Microsoft’un geçtiğimiz senenin sonlarına doğru, Android ve iOS işletim sistemlerini kullanan akıllı telefonlara sunduğu tarayıcı uygulaması Microsoft Edge, özellikle Android kullanıcıları tarafından gördüğü ilgiden memnun olacak ki, yeni özelliklerle güncelleniyor.

Google Play Store’da kısa sürede yükleme sayısı bir milyonu geçen Edge, geçtiğimiz ay sunulan güncellemeyle Microsoft Mağazası’ndan indirdikleri e-kitapları da okuma fırsatı elde ettiler.

Aile hesabı kullananlar, çocuklarının hangi internet sitelerine giriş yapıp, yapamayacağına da karar verebiliyor. Buna ek olarak, oturum açan kullanıcıların şifre senkronizasyonu ve yer imleri yapabileceğini söyleyen Microsoft, yayınlamış olduğu güncellemelere bir tane daha ekledi, artık tarayıcı üzerinde çeviri imkanı da bulunacak.

Android Microsoft Edge Güncellendi!

Uzunca bir süredir beklenen çeviri özelliğini uygulamaya ekleyen Microsoft, Beta versiyonda özelliği test ediyor. Bu sayede kullanıcılar farklı dillerdeki internet sitelerinin çevirisini tek tıkla yapabilecekler. Windows 10 entegrasyonu sayesinde tarayıcıda yapacağınız tüm aktiviteleri görebilirsiniz.

Edge için yeni özellikler getiren ve performans sorunlarını ortadan kaldıran güncellemenin çıkış tarihi açıklanmadı. Fakat, bu özellikleri hemen kullanmak isteyenler Beta sürecine dahil olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir