Kapat

2018-19 Avrupa Ligi maçları hangi kanalda yayınlanacak?

Anasayfa
Bispor 2018-19 Avrupa Ligi maçları hangi kanalda yayınlanacak?

Avrupa Ligi maçları ülkemizde senelerdir iki yayıncı kuruluşun ortaklaşa satın alarak yayınlamaları ile devam etmekteydi. Son yıllarda ise Star Tv’de yayınlanan Avrupa Ligi maçları son 2-3 senede TRT – Tivibuspor işbirliği ile devam etmekteydi.  Şampiyonlar Ligi’nde TRT-Tivibu ortaklığı an itibarıyla sona erdi. Yeni yayıncı kısa süre içerisinde açıklanacak.

Anlaşmanın sona ermesi ile birlikte bu yıl içerisinde gelecek sezondan itibaren Şampiyonlar Ligi maçlarının BeinSports ekranlarından yayınlanacağı ile ilgili haber çıkmıştı. TFF, yayıncı kuruluşları ile görüşmeleri gerçekleştirmeye devam ediyor. İhaleye girecek olan yayıncı kuruluşların ise hangisinin yayın haklarını alacağı hala merak konusu. İnsanlar ise yapılan anketlerde şifreli yayınlanacak ise BeinSports ekranlarında olmasını istemekte.

Türkiye’de ki tüm maçların yayın hakları ile ilgili bilgilerine erişen YayınEkranı şirketi ise Twitter’dan yaptıkları ankette 2018-19 Avrupa Ligi maçlarının hangi kanalda yayınlanmasını istersiniz, diye sordu. İşte anket sonucu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir