Kapat

10 Dakikada Uyutan Akıllı Gözlük : Sana Sleep!

Anasayfa
Bilim 10 Dakikada Uyutan Akıllı Gözlük : Sana Sleep!

Her geçen gün yepyeni bir gelişme ile karşımıza çıkan teknoloji dünyasında bu gelişme uyku problemi olanlar için çözüm niteliğinde olan bir akıllı gözlük : Sana Sleep!

Günümüzde birçok insan uyku problemi yaşamaktadır.  Bazen hastalıklarımız nedeniyle bazende içinde bulunduğumuz ruh hali ve strese bağlı olarak uykusuzluk probleminin ortaya çıkması kaçınılmaz oluyor. İşte bu sorunumuza çözüm olmak için geliştirilen bu akıllı gözlük 10 dakika içinde uyutma garantisi veriyor.

Özellikle uyku düzenini sağlamak ve korumak zorunda olan mesleklerin işini kolaylaştıracak bu akıllı gözlük, hem dış ortamdan gelen ışığa engel oluyor hem de beyinde uyumamızı sağlayan noktalara çeşitli ses ve görüntüler yayınlamaktadır. Böylelikle de uykusuzluk yaşayan kişilerde uykusunu getirip kısa bir sürede uykuya dalmasını sağlıyor.

Haberimize konu olan bu akıllı gözlük henüz satışa sunulmadı. Akıllı gözlüğün üreticisi Sana Healt şirketinin yapmış olduğu açıklamaya göre bu akıllı gözlüğü 4-5 defa kullanan kişilerin tam anlamıyla gözlüğe alışacakları ve ondan itibaren uykusuzluk gibi bir problemleri olmayacağını belirtti. Ayrıca şirketin yaptığı bir diğer açıklamaya göre Sana Sleep, 2018 yılının ikinci çeyreğinde 400 dolar fiyat etiketiyle müşterilerinin karşısına çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir